آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟

اقتصادی

توان ایجاد توسعه و شکوفایی را در بندر خرمشهر داریم

توان ایجاد توسعه و شکوفایی را در بندر خرمشهر داریم

مدیرکل جدید اداره بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: باوجود همه موانع ازجمله تحریم‌ها اعتقاد راسخ دارم که با همفکری و هم‌افزایی توان ایجاد توسعه و شکوفایی را در بندر خرمشهر داریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در خرمشهر، آئین تودیع و معارفه مدیرکل اداره بندر و دریانوردی خرمشهر شامگاه دوشنبه در محل این اداره و با حضور معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی کشور، مدیرکل اداره بندر و دریانوردی خوزستان و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.

نورالله اسعدی در این مراسم اظهار داشت: امروز امانت بزرگ و خطیری را به دست گرفتیم و امیدوارم امانت‌دار خوبی باشیم.تمام توان خود را برای  توسعه بندر خرمشهر به کار می‌بندیم چراکه با کمک و همکاری هم قادر هستیم این بندر را به مرحله شکوفایی برسانیم.

وی با بیان اینکه اعتقاد اصلی من نیز توسعه کیفی این بندر است، عنوان کرد: بنده به خرمشهر آمده‌ام تا کارکنم و گرهی از مشکلات مردم رنج‌دیده این شهر بردارم.

مدیرکل جدید بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: سرمایه‌های انسانی نیروی محرک فعالیت بندر هستند و بنده تمام اهتمام خود را برای تقویت سرمایه انسانی در بندر خرمشهر به کار می‌گیرم.

اسعدی بابیان اینکه خرمشهر شهری است که دین خود را به انقلاب و ایران ادا کرده است، عنوان کرد: زیرساخت‌های خوبی در بندر خرمشهر وجود دارد و وظیفه ما این است که این ظرفیت‌ها را در راه توسعه و شکوفایی به کار بگیریم.

وی اظهار کرد: ارتباط خوبی با تمام دستگاه‌ها، سازمان‌ها، ادارات و مسئولان برقرار می‌کنیم و تمام توان خود را در بندر خرمشهر به کار می‌گیریم.

مدیرکل جدید بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: باوجود همه موانع ازجمله تحریم‌ها اعتقاد راسخ دارم که با همفکری و هم‌افزایی توان ایجاد توسعه و شکوفایی را در بندر خرمشهر داریم. من برای انجام کار به خرمشهر آمده‌ام و امیدوارم که با کمک کارکنان این اداره گام‌های خوب و مؤثری برداریم.

سازمان بنادر نسبت به خرمشهر توجه ویژه‌ای داشته باشد

محمد محسنی نیز در این مراسم اظهار کرد: سازمان بنادر باید نسبت به خرمشهر توجه ویژه‌ای داشته باشد. باید به داد مردم این شهر مظلوم و نجیب رسید.

وی عنوان کرد: من در مدت یک سال تصدی‌گری در بندر خرمشهر به کمک همه کارکنان این اداره به دنبال توسعه و رونق بودیم و اقدامات شاخصی نیز صورت گرفت.

مدیر سابق بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: ظرفیت غالب منطقه آزاد اروند بحث گردشگری دریایی است و بنده برای این امر یک سند منطقه‌ای تولید کردم و امیدوارم در مدیریت جدید بندر خرمشهر این بحث دنبال شود.

محسنی اظهار کرد: بنده را کسی از مدیریت بندر خرمشهر عوض نکرد و این رخداد بر اساس تغییرات معمول بود، همان‌طور که کسی سبب آمدن مدیرکل جدید بندر خرمشهر نشد و وی وام‌دار کسی نیست.

وی عنوان کرد: مدیرکل جدید بندر خرمشهر را فردی توانمند، بااخلاق، فعال، کارآمد و کارساز می‌دانم و قطعاً بندر خرمشهر با حضور وی متحول خواهد شد.

آمادگی برای اعطا بیشترین تسهیلات به سرمایه‌گذاران در بندر خرمشهر

محمدعلی حسن‌زاده نیز در این مراسم اعلام کرد: تودیع و معارفه‌ها امری طبیعی در مدیریت‌ها و سازمان‌ها است و مدیران باید از زمان و فرصت‌ها به نحو احسن استفاده کنند.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر کشور آمادگی دارد که بیشترین تسهیلات را به سرمایه‌گذاران در بندر خرمشهر اعطا کند و هر آنچه را که در بضاعت این سازمان است برای بندر خرمشهر در دستور کار قرار دهد، چراکه این وظیفه ملی ما به‌حساب می‌آید.

وی عنوان کرد: سازمان بنادر کشور مدتی قبل برای نخستین بار مصوبه‌ای تحت عنوان «سند چشم‌انداز سازمان بنادر و دریانوردی» را طراحی کرد، این طرح برای اقدامات در عرصه بندری، دریایی، کشتیرانی و بازرگانی در سطح کشور است و با رفتن و آمدن اشخاص این سند مخدوش نمی‌شود.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بندر خرمشهر توان ایفای نقشی مهم در بحث ترانزیتی دارد و همه ما باید کمک کنیم تا از این امتیاز ممتاز استفاده لازم برده شود.

حسن‌زاده با بیان اینکه بندر خرمشهر روزانه 60 درصد تجارت دریایی کشور را به دوش می‌کشید اما این جایگاه به دلیل تحمیل جنگ تنزل یافت، افزود: باید اقتصاد بندر خرمشهر پویا و صنایع و فعالیت‌های ارزش‌افزوده در این بندر مهم و باسابقه مستقر شود تا بندر خرمشهر رونق یابد.


گردشگری آبی ظرفیتی در آبادان و خرمشهر که مغفول مانده است

گردشگری آبی ظرفیتی در آبادان و خرمشهر که مغفول مانده است

کارگران پیمانکاریِ "پالایش نفت آبادان" پاداش بهره‌وری می‌گیرند

کارگران پیمانکاریِ "پالایش نفت آبادان" پاداش بهره‌وری می‌گیرند

کارگران پیمانکاریِ "پالایش نفت آبادان" پاداش بهره‌وری می‌گیرند

کارگران پیمانکاریِ "پالایش نفت آبادان" پاداش بهره‌وری می‌گیرند

فاز دوم طرح آبرسانی غدیر به بهره برداری رسید

فاز دوم طرح آبرسانی غدیر به بهره برداری رسید

فاز دوم طرح آبرسانی غدیر با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

اختصاص 20 هزار هکتار از اراضی شادگان به کشت پاییزه

اختصاص 20 هزار هکتار از اراضی شادگان به کشت پاییزه

مدیر جهاد کشاورزی شادگان گفت: 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت پاییزه محصولات زراعی اختصاص یافت.

انتقاد از ارائه وام های قرض الحسنه بانکی/میزان تسهیلات قرض الحسنه افزایش یابد

انتقاد از ارائه وام های قرض الحسنه بانکی/میزان تسهیلات قرض الحسنه افزایش یابد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم از وضعیت ارائه وام های قرض الحسنه  رضایت ندارند،گفت:شفاف سازی بانک ها در زمینه استفاده از منابع قرض الحسنه نقش مهمی در جذب سپرده های قرض الحسنه دارد.
واکنش مدیرکل بندر خرمشهر به انتقادهای نماینده

واکنش مدیرکل بندر خرمشهر به انتقادهای نماینده

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بنده خادم مردم خرمشهر هستم و به این شهر و مردم مظلومش تعلق خاطر دارم، کارآیی و خدمات فراوان در مدت یک سال حضور من در خرمشهر دال بر این مطلب است و ما ادعا داریم که در تحول زندگی اقتصادی مردم پیشرو بودیم.

مسیر پیشرفت چوئبده در گرو احداث فرودگاه است

مسیر پیشرفت چوئبده در گرو احداث فرودگاه است

آغاز عملیات کشت پاییزه در اراضی کشاورزی خرمشهر

مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر از آغاز عملیات کشت پاییزه در این شهرستان خبر داد.

لیست اخبار Prev 1 2 3 4 5  ... Next 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق سررسید 97 سال 1397 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. طراحی سایت در تهران و اطراف تهران طراحی وب سایت در کرج و شهرستان ها و تهران بزرگ با کیفیت عالی. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 عکاسی صنعتی از طریق سایت صنعت عکس با برترین کیفیت قیمت روزانه و فریمی نیاز به تماس و مشاوره. تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. راهبند الکتروپارس درب های اتوماتیک راهبند های ستونی چپ و راست پارکینگ و اتوماتیک راهبند پارکینگ بایگانی پایین سایت مبین بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید