آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
مبادلات مرزي، زندگي مردم اروند كنار را رونق مي دهد

مدیرکل تعاون، كار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: مبادلات مرزی و ارز به تولید ثروت و پول مي انجامد و زندگی مردم اروندکنار را رونق می دهد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اهواز، هوشمند صفایی مدیر کل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خوزستان، با بیان اینکه زمینه فعالیت تعاونی مرزنشینان شهر اروند کنار به دلیل ماهیت شغلی مردم فراهم شده است، گفت: گام اول این تعاونی فعال شده و هیئت موسس آن تشکیل شده که حداکثر تا یک ماه آینده این تعاونی با حضور مردم اروند کنار راه اندازی می شود.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود تعاونی لنج داران را در رونق شهر اروندکنار موثر دانست و افزود: برای فعال کردن لنج های راکد تعاونی لنج داران این شهر از 6 ماه پیش از سوی اداره کل تعاون، كار و رفاه اجتماعی تشکیل شده و حدود 100 لنج تحت پوشش همین تعاونی قرار گرفته است كه مبادلات کالا را انجام می دهند. 

 

صفایی، با این توضیح که اشتغال در این شهر فقط از طریق صید و صیادی و مبادلات مرزی قابل تحقق است، بیان کرد:  در این شهر، صنعت پاسخ گو نیست و باید کارهای غیر صنعتی انجام داد؛ به همین دلیل تعاونی نخل داران برای احیاي نخل های سوخته تشکیل شده است.

 

وی ادامه داد: هدف از تشكيل تعاونی های نخل داران، لنج داران و مرز نشینان اين است که مردم بتوانند از ارزی که تخصیص مي يابد، بهره مند شوند. بنابراین  اقداماتی را که می توانست برای رونق کسب و کار و تولید ثروت برای مردم اروند کنار تاثیر گذار باشد، از شش ماه گذشته شروع کرده ایم و چشم انداز کار و فعالیت، با توجه به آغاز به کار بازارچه مرزی بسیار خوب است.

 

مدیر کل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خوزستان، اظهار اميدواري كرد: مردم اروندکنار از مزیت ها و مشوق های قانونی پیش بینی شده، تحولی در زندگی خود احساس کنند.

تاریخ: 1394/06/12

منبع: خبرگزاری شبستان

1
بازدید: 1462
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/06/12
شناسه خبر: 888
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید