آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
رئیس آموزش و پرورش خرمشهر منصوب شد

حافظ عنبری در حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان به سمت ریاست آموزش و پرورش خرمشهر منصوب شد. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمشهر، امروز در حکمی از سوی محمدتقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان حافظ عنبری به سمت مدیریت آموزش و پرورش خرمشهر منصوب شد.

پیش از این مهدی رفیعی دهکردی مدیریت آموزش و پرورش خرمشهر را برعهده داشت که در 12خرداد ماه امسال به سمت معاونت پرورشی اداره کل استان خوزستان منصوب شد و در این 2 ماه سرپرستی اداره آموزش و پرورش خرمشهر برعهده عزیز منصوری بود.

در این حکم از تلاش ها و پیگیری‌های عزیز منصوری تقدیر و بر توسعه همکاری و هم افزایی در امور جذب سرمایه گذار در حوزه ارتقاء امکانات آموزشی تأکید شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حافظ عنبری پیش از این به عنوان کارشناس متوسطه و کارشناس بررسی متون درسی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان مشغول فعالیت بود.

تاریخ:139/05/19

0
بازدید: 1571
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/05/19
شناسه خبر: 720
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید