آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
بازارچه مرزی آبادان در اروندکنار افتتاح می‌شود‌

فرماندار آبادان گفت: بازارچه مرزی آبادان در منطقه اروندکنار با ظرفیتی بیش از ۳۰ غرفه در روزهای آینده به بهره برداری می‌رسد. 

به گزارش خبرگزای تسنیم، عزیزالله شهبازی اظهار داشت: کار ساخت و ساز بازارچه مرزی اروندکنار پایان یافته و در روزهای آینده افتتاح می‌شود این بازارچه در اقتصاد خوزستان و کشور تأثیر بسزایی دارد.

وی افزود: بازارچه مرزی آبادان دارای 30 غرفه تجاری است که 20 غرفه برای بازرگانان و تجار ایرانی و 10 غرفه دیگر برای بازرگانان عراقی در نظر گرفته شده است.

فرماندار آبادان با بیان اینکه بازارچه مرزی آبادان در منطقه اروند‌کنار در 45 کیلومتری جنوب آبادان و روبه‌روی ‌فاو ‌راه‌اندازی می شود و نیز شهروندان اروندکنار و شهر فاو عراق می‌توانند به‌صورت مشترک از امکانات این بازارچه استفاده کنند، گفت: هدف از راه‌اندازی این بازاچه آسان‌سازی مراودات مرزی با کشور عراق است.

وی بیان کرد: بازارچه مرزی اروندکنار زمینه اشتغال بیش از 200 نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم می کند که این امر رونق منطقه را در پیش خواهد داشت.

شهبازی با اشاره به اینکه کار ساخت بازاچه مرزی آبادان به دستور استاندار خوزستان آغاز شده بود، عنوان کرد: از آنجا که این بازارچه در اروندکنار ساخته شده اولویت واگذاری دفاتر و واحدها با ساکنان بومی اروندکنار است.

وی تاکید کرد: بازارچه مرزی اروندکنار افزایش تردد بازرگانان و تجار را به همراه خواهد داشت که زمینه ساز رونق کسب و کار و صادرات و واردات خوزستان خواهد شد.

تاریخ: 1394/04/29

1
بازدید: 1708
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/04/29
شناسه خبر: 578
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید