آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
2 میلیارد ریال اعتبار به بازسازی درمانگاه اروندکنار اختصاص یافت

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از اختصاص دو میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی کامل درمانگاه شبانه روزی والفجر اروندکنار خبر داد و گفت:تنها درمانگاه این شهر نیاز به بازسازی اساسی دارد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، علیرضا آموزنده گفت:این میزان اعتبار از محل ماده 280 بودجه امسال به منظور بازسازی درمانگاه اروندکنار اختصاص یافته است و به محض جذب، عملیات بازسازی کلی درمانگاه شروع می شود.

وی با بیان بازآموزی فرآیندی روابط بین فعالیت پزشک، ماما و دیگر شاغلان حوزه بهداشت و سلامت در بخش اروندکنار، اظهار داشت:همه عوامل نیاز به باز آموزی مجدد دارد که در این راستا اقداماتی در دست اجراست.

آموزنده گفت:اگرچه یکی از بهترین دستگاه های احیاء قلب در درمانگاه اروندکنار وجود دارد، به دلیل چیدمان نادرست و فضای فیزیکی نامناسب، از این دستگاه به خوبی استفاده نمی شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان همچنین از واگذاری یک دستگاه آمبولانس مجهز به درمانگاه والفجر اروندکنار خبر داد و اظهار داشت:هم اکنون از تنها آمبولانس موجود این درمانگاه نیز به خوبی نگهداری نمی شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پاسخ به پرسش ایرنا مبنی بر رضایت نداشتن شهروندان از وضعیت آزمایشگاه درمانگاه اروندکنار، گفت:وضعیت آزمایشگاه این مرکز در بازدید صورت گرفته مطلوب نبود، ولی سیاست دانشکده این است که هیچ بیمار نیازمند به انجام آزمایش از اروندکنار به آبادان ارجاع نشود.

وی افزود:تمامی آزمایش ها بجز آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی از جمله آزمایش های مادران باردار و کودکان در آزمایشگاه اروندکنار انجام می شود.

اروندکنار در 45 کیلومتری جنوب آبادان و روبه روی شهر فاو عراق قرار دارد.

تاریخ: 1394/02/20

0
بازدید: 1431
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/02/20
شناسه خبر: 302
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید