آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
برقراری پرواز مسیر آبادان به بندرعباس توسط هواپیمایی آسمان

رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان از برقراری پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، توسط این شرکت از فرودگاه آبادان خبر داد.

به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد بچاری با اشاره به برقراری پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، توسط این شرکت از فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان، از شانزدهم اردیبهشت ماه جاری اظهار کرد: این پرواز روزهای چهارشنبه هر هفته به انجام می‌رسد.

وی با بیان اینکه پرواز مذکور بنا به کثرت تقاضای مردم انجام می‌شود، گفت: پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، در ساعت 8 صبح چهارشنبه هر هفته از آبادان به سمت بندرعباس و ساعت 10 و 30 دقیقه از بندرعباس به سمت آبادان صورت می‌گیرد.

رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان تصریح کرد: با افزوده شدن این پرواز، شمار پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان از فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان به مقاصد مختلف به رقم 15 پرواز می‌رسد.

بچاری یادآور شد: این شرکت به طور هفتگی از آبادان شش پرواز به تهران، شش پرواز به شیراز، دو پرواز به مشهد و یک پرواز به بندرعباس دارد.

این مسئول بیان کرد: امکان افزایش پروازها در سایر مسیرها براساس ضرورت و اعلام نیاز وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیش‌تر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در آبادان ـ بندرعباس و به عکس، پرواز داشت که آخرین پرواز آن حدود چهار ماه پیش به انجام رسید و دیگر متوقف شد.

تاریخ: 1394/02/13

0
بازدید: 1660
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/02/13
شناسه خبر: 272
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید