آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

اقتصادی
230 شناور در خرمشهر غیر فعال هستند

230 شناور در خرمشهر غیر فعال هستند

سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: بیش از 230 شناور زیر 500 تنی در خرمشهر وجود دارد که غیر فعال بوده و هیچگونه فعالیت اقتصادی و تجاری ندارند.

کورش مودت سه شنبه در آئین معارفه مدیر کل جدید گمرک خرمشهر افزود:با مشغول شدن این شناورها می توان بیش از 10 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه خرمشهر دارای تجاری و موقعیت ممتازی است گفت: لازمه رونق افزایی بازارهای خرمشهر واردات کالای ملوانی است. 
مودت اظهار داشت: به رغم اینکه در شهرک صنعتی خرمشهر واحدهای تولیدی فعالی وجود دارد اما هنوز نرخ بیکاری در خرمشهر بالاست.
وی تسهیل و روان سازی در امور گمرکی را یکی از راهکارهای رونق اقتصادی و کسب و کار در منطقه برشمرد و ادامه داد: دستگاههای مرتبط با گمرک می بایست برای روان سازی وحدت رویه داشته باشند.
مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان خوزستان نیز در این آیین گفت: سهم خرمشهر از درآمد گمرکات کشور سه هزار و 300 میلیارد ریال در سال گذشته بوده است.
محسن کاویانی ادامه داد: در حال حاضر کشور نیاز به توسعه تجارت دارد و امید است شعار امسال محقق شود.
ناظر گمرکات استان خوزستان نیز در این آیین گفت: در حالیکه امسال سال رونق تولید نامگذاری شده با قوانینی مواجه هستیم که محدویت برای همکاران ایجاد می کند.
بلوطی میرزا با بیان اینکه هنوز با جایگاهی که نیاز داریم فاصله داریم گفت: ما انتظار داریم رونق اقتصادی در این منطقه باشیم.
مدیر کل سابق گمرک خرمشهر نیز در این نشست گفت: گمرک صرفا مجری قوانین و مقرارت و مصوبات دولت است و در واقع گمرک بیش از 30 قانون بین المللی برای ترخیص کالا دارد و برای ترخیص و واردات کالا نیاز به در نظر گرفتن کنوانسیون و قوانین بین المللی است.
عارف باوی افزود: متاسفانه به دلیل نداشتن تجهیزات پیشرفته کالاها در گمرک هنوز به صورت دستی و سنتی ارزیابی می شود و همکاران ارزیاب می بایست در گرمای طاقت فرسا به صورت دستی کالاها را ارزیابی کنند و این امر باعث تضییع حقوق دولت می شود.
به گزارش ایرنا در این آئین علی سلیمانی به عنوان سرپرست گمرک خرمشهر معرفی و از زحمات عارف باوی مدیر کل سابق قدردانی شد.

منبع: ایرنا

0
بازدید: 373
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1398/01/28
شناسه خبر: 2458
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید