آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟


پربازدیدترین خبرها

    

سایر
قطعی برق مجتمع تجاری کنزالمال خرمشهر، سرگردانی مشتریان را باعث شد

ایرنا روز یکشنبه قطعی برق مجتمع تجاری اروند کنز المال از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه آغاز شد و تا ساعت 18:30 دقیقه ادامه یافت و تعطیلی کار بازاریان این مجتمع و سرگردانی مشتریان را به همراه آورد.


صاحبان غرفه ها و غرفه دارانی که امروز حدود ساعت 16 به این مجتمع مراجعه کردند با درب های بسته مواجه شدند و جواب مسئولان انتظامات نیز این بود که برق مجتمع قطع است.

البته برخی غرفه داران این گونه بیان کردند که روزهای گذشته نیز قطعی برق داشتیم، ولی تا ساعت 17 برق این مجتمع وصل می شد.

رییس اداره امور برق خرمشهر با تایید این خبر، دلیل قطعی چند ساعته برق این مجتمع را بدهی مشترکان برق دانست و گفت:هزینه برق مجتمع که به صورت دیمون است، چند ماهی است که به اداره برق پرداخت نشده است.

حسام ثابتی بدون اعلام میزان بدهی مشترکان در این مجتمع تجاری، افزود:این مجمتع دارای یک مالک است و بدهی نیز باید به صورت یکجا به حساب اداره برق واریز شود.

یدالله حیاتی فرماندار خرمشهر نیز در این خصوص به ایرنا گفت:فرمانداری متولی این مجتمع نمی باشد و معاونت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند متولی امور این مجتمع را بر عهده دارد.

تلاش خبرنگار ایرنا برای مصاحبه با مالک مجتمع تجاری کنزالمال بی نتیجه ماند.

مجتمع تجاری اروند موسوم به کنزالمال از مجتمع های تجاری سازمان منطقه آزاد اروند در شهر خرمشهر است که به عنوان مرکز تجاری عرضه کالاهای وارداتی، روزانه مسافران زیادی را به سوی خود جلب می کند.

تاریخ:1394/02/07

1
بازدید: 1894
ارسال به دیگران:
تاریخ خبر: 1394/02/07
شناسه خبر: 216
لیست اخبار

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نا م خانوادگی :*  
ایمیل :
تلفن تماس :
 


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید