آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟

بانک مقالات
آموزش
استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ از متداول ترین روش هایی است که هنرمندان به منظور خلق آثار هنری خود استفاده می نمایند. دیجیتال پینتینگ هنری است که هنرمندان در حین پیاده سازی آن، می توانند از ترفندهای مختلفی بهره ببرند. به منظور استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، تنها کافی است نرم افزار فتوشاپ را تهیه و نصب کرده و سپس قادر خواهید بود به نقاشی کردن و خلق آثار هنری خود بپردازید.

با استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، همه ابزارها، حتی قوی ترین آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همه رنگ ها در اختیار شما قرار دارند و نیاز به ترکیب رنگ وجود ندارد. اگر شما به تازگی از نقاشی سنتی به فتوشاپ روی آورده اید، به منظور استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، تنها نیاز به این دارید که ابزارهای مورد نیاز خود را در فتوشاپ پیدا کرده و از آن استفاده نمایید.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

اما اگر هم در نقاشی سنتی و هم در دیجیتال پینتینگ مبتدی باشید، شروع به کار، چندان آسان نخواهد بود. جذابیت استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، به دلیل سهولت آشکار استفاده از ابزارهای این نرم افزار می باشد. مجموعه کاملی از قلم موها، مجموعه کاملی از رنگ ها، پاک کن ها و فرمان لغو کردن و بازگشت به مراحل قبلی، مواردی هستند که استفاده از نرم افزار فتوشاپ را برای کاربران و گرافیست ها تسهیل می نمایند.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش رو

در هنگام استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، شما شروع به خلق اثر هنری خود می نمایید و سپس مرحله به مرحله، از ابزارهای موجود و قابل دسترس نرم افزار فتوشاپ استفاده می نمایید. خواهید دید که یک فرایند جادویی در حین خلق اثر هنری تان آغاز خواهد شد.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

در حین استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، شما حس خواهید کرد که این،نرم افزار فتوشاپ است که برای شما نقاشی می کشد و شما به عنوان یک شخص مبتدی، هیچ کنترلی بر روی فرایند نقاشی کشیدن، ندارید. افراد مبتدی، از ابزارهای متنوع موجود در نرم افزار فتوشاپ استفاده نموده و تصور می کنند که روزی آثارشان تبدیل به شاهکارهای هنری خواهد شد.

 

آموزش فتوشاپ

 

تفاوت های هنرمندان حرفه ای و مبتدی در حین استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ

  • هنرمندان حرفه ای، از فتوشاپ به عنوان یک ابزار استفاده می کنند، نه به عنوان یک ماشین تولید کننده آثار هنری! آنها یک اثر هنری را در ذهن خود تجسم نموده و سپس با استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، در جهت پیاده سازی ایده خود گام بر می دارند.
  • اما افراد مبتدی، با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و با تکیه بر این نرم افزار، به خلق اثری می پردازند و اگر از نتیجه کار خود رضایت داشته باشند، به همان اثر تولید شده رضایت می دهند.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، اگر چه منجر به تسهیل کار هنرمندان در فرایند خلق آثار هنری‌شان می‌گردد، اما توجه به این امر ضروری است که هنرمندان در ابتدا می‌بایست با محیط این نرم آشنایی کامل پیدا نمایند.

هنرمندان حرفه‌ای با تسلط بر ابزارهای موجود در این نرم افزار، قادر خواهند بود که مانند روش سنتی، در روش مدرن نیز به مهارت کافی دست پیدا نموده آثار خود را به بهترین نحو ممکن با کیفیت هنری بالا خلق و ارائه نمایند.

2
بازدید: 285
ارسال به دیگران:
تاریخ ایجاد: 1397/10/14
شناسه مقاله: 761
لیست مقالات
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.7 از 5 توسط 101بازدیدکننده


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید