آگهی های ویژه
پر بازدیدترین آگهی ها

نظر سنجی

با تبدیل شدن اروندنیاز به وبسایت سراسری موافق هستید؟

بانک مقالات
آموزش
بهترین تکنیک نقاشی با آبرنگ

بهترین تکنیک نقاشی با آبرنگ از روشن به تیره

تکنیک نقاشی با آبرنگ به طور سنتی بر اساس شروع رنگ آمیزی با رنگ های روشن و سپس اضافه کردن جزئیات با رنگ های تیره تر است. یکی از سخت ترین کارها در نقاشی با آبرنگ نشان دادن نور و قسمت های بسیار روشن نقاشی است زیرا در آبرنگ برای نشان دادن نور و قسمت های سفید باید آن قسمت ها را رنگ آمیزی نکنید! استفاده از ابزارهایی نظیر مایع ماسکه می تواند مفید باشد اما با توجه به شکلی که پس از برداشته شدنش به صورت یک منطقه سفید روی کاغذ برجا می گذارد، باید با دقت مورد استفاده قرار بگیرد. برای آن که قسمت های سفید کاغذ به خوبی با قسمت های رنگی ترکیب شوند، می توانید قبل از خشک شدن آبرنگ مایع ماسکه را بردارید.

اضافه کردن جزئیات به نقاشی آبرنگ

تکنیک نقاشی با آبرنگ: رنگ آمیزی از روشن به تیره

بهترین تکنیک نقاشی با آبرنگ : در این تکنیک نقاشی با آبرنگ لازم است دقت کنیم که در کدام قسمت های نقاشی آبرنگ جزئیات زیادی اضافه کنیم و در کدام قسمت ها از جزئیات صرف نظر کنیم.

تابش آفتاب مستقیم باعث محو دیده شدن جزئیات می شود و در قسمت های کم نور و پر سایه نیز جزئیات به خوبی دیده نمی شوند. بنابراین باید بیشترین جزئیات نقاشی را در قسمت هایی نمایش دهید که میزان تیرگی و روشنی رنگ ها در حالت میانه قرار دارد. اگر در همه قسمت های نقاشی روی جزئیات تمرکز کنید باعث خسته شدن چشم بینندگان و سردرگم شدن آن ها می شوید. بالعکس اگر هیچ جزئیاتی را به تصویر نکشید اثر هنری شما جذابیت کافی برای بینندگان نخواهد داشت.

تکنیک نقاشی با آبرنگ موثر شامل عنصر غافلگیری در سطح نقاشی نیز است. با اضافه کردن تغییرات کوچک در تیرگی و روشنی رنگ ها در جای جای نقاشی آبرنگ، همچنان که چشم بینندگان روی نقاشی حرکت می کند آن ها را غافلگیر کنید.

در این نقاشی آبرنگ پرتو نور عریضی روی سطح زمین افتاده و سه نفر در حالی که پشت به منبع نور دارند در حال عبور هستند. در اصل از زاویه ای که ما این اشخاص را می بینیم رنگ لباس ها و بدن آن ها تا حدودی در سایه قرار دارد (زیرا نور به پشت آن ها می تابد). هر سه آن ها با آن که رنگ لباس هایشان متفاوت است اما در یک درجه از تیرگی قرار دارند (چشم های خود را فشرده کرده و تصویر را نگاه کنید تا بهتر متوجه شوید).

خواندید:

بهترین تکنیک نقاشی با آبرنگ

"همراه اروندنیاز باشید.."

منبع: Skillearn.ir

0
بازدید: 308
ارسال به دیگران:
تاریخ ایجاد: 1397/08/02
شناسه مقاله: 751
لیست مقالات
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.7 از 5 توسط 100بازدیدکننده


 
 
جراحی بینی توسط دکتر صوفی زاده جراح زیبایی فوق تخصص بینی جراحی پلک با تخصص دکتر صوفی یکی از بهترین جراحان چشم . پلک با سالها تجربه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ر تهران و کرج لیفت ابرو معروف در ایران جراحی لیفت صورت و ابرو بهترین مدهای لیفتینگ دنیا عمل بینی گوشتی بینی هایی که گوشتی هستند و نیاز به عمل استخوانی ندارند متخصص جراحی زیبایی فوق بانی چاپ سال 1398 و 1399 با بهترین و ارزانترین سررسیدهای اروپایی سالنامه های با کیفیت. تاورکرین شرکت اهرم کو از دیگر محصولات این شرکت است. تاور های کرین این شرکت و آسانسور های کارگاهی آن از بهترین محصولات بالابری هستند. خرید هاست ویندوز و لینوکس، بهترین پلن های هاست ویندوز نمایندگی هاست ویندوز هاست ریسلری نمایندگی ویندوز سرورهای قدرتمند ایران هاست 24 تابلوروان پارسه الکترونیک تابلوی ال ای دی led تلویزیون شهری پارسه ال ای دی کیفیت برتر تلویزیون های ال ای دی شهری و همچنین تلویزیون شهری دارای ماژول های تلویزیون تمام رنگ و تک رنگ قرمز آبی سبز و زرد. بایگانی ریلی و دوار انواع جنس های فلزی و ام دی اف بایگانی ریلی پوشه های دوار و ریلی بایگانی دوار در سایت نمونه کارها را ببینید